Wygrałem plecak marki Coolpack!

Tegoroczne wakacje spędzałem tak jak zawsze czyli przed komputerem. Mojej mamie niekoniecznie się to podobało, ale mnie to pasowało. W końcu wakacje są od tego by odpoczywać, prawda? W pewien piątek jak co dzień włączyłem nowy filmik mojego ulubionego gamer’a. Pod koniec filmiku wspomniał o konkursie, w którym można było wygrać plecak. Zdecydowałem się wziąć udział i… wygrałem!

Coolpack to mój najfajniejszy z plecaków

plecak coolpackJedyne co trzeba było zrobić to napisać jaką najdziwniejszą rzecz znalazło się w plecaku. No i subskrybować kanał Tomka, ale to robiłem już od paru ładnych lat. Napisanie odpowiedzi konkursowej nie zajęło mi dużo czasu, może jakieś 20 minut. A inspiracji do napisania tekstu też długo nie musiałem szukać. Spojrzałem na mój stary plecak i przypomniało mi się co jest w środku i czego zapomniałem z niego wyjąć przed rozpoczęciem wakacji… Wolę sobie tego nie przypominać, bo to dość odrażające. Na wyniki konkursu trzeba było czekać tydzień, a ja w sumie zupełnie o nim zapomniałem. Dlatego też kiedy ogłoszono wyniki i zobaczyłem, że to ja wygrałem plecak Coolpack byłem w wielkim szoku! Plecak przyszedł do mnie bardzo szybko i jestem nim zachwycony. Jest bardzo lekki, ale widać, że jest solidny. Do tego kolory są bardzo w moim stylu – plecak ma nadruk z motywem hawajskimi. Jest szary z elementami jasnej zieleni. Nigdy wcześniej nie miałem tak fajnego plecaka, a w szkole sprawdza mi się idealnie.

Nigdy nie spodziewałem się, że przy okazji tak zwykłej, codziennej jak dla mnie czynności czyli oglądając mojego ulubionego youtubera, uda mi się wygrać tak fajną i przydatną rzecz. Przy okazji dostałem też autograf więc moje szczęście jest jeszcze większe. Myślę, że teraz będę częściej brać udział w takich konkursach.